Souhrn ze dnů otevřených dveří ve společnosti VAPOS

By 15. 7. 2014 No Comments

V pátek a v sobotu 30. a 31. 10. 2015 uspořádala společnost VAPOS spol. s r.o. dny otevřených dveří, a to k příležitosti 25. výročí svého založení.

Společnost VAPOS registrovala svůj status dne 1. 11. 1990 a byla tak mezi prvními v regionu. Firma se zabývá vývojem a výrobou CNC obráběcích strojů pro obrábění automobilových dílů. Do dnešní doby jich bylo na těchto strojích vyrobeno více než 20 milionů.

Novým produktem vyvinutým v naší společnosti jsou výklopná tažná zařízení pro osobní automobily Škoda Octavia a Škoda Rapid. Společnost VAPOS přichází s touto novinkou jako první výrobce v České republice.

V průběhu obou dnů prošlo naší firmou téměř 500 návštěvníků. Protože prohlídka firmy proběhla za nepřetržitého provozu na všech pracovištích sériové výroby, bylo se na co dívat. Nejednalo se pouze o prohlídku společnosti s ukázkami sériové výroby. Pro návštěvníky bylo připraveno i chutné občerstvení, například gulášek, grilované prasátko, tataráček a další gastronomické speciality, k pití dobré točené pivo a další nápoje. Občerstvení bylo podáváno v naší luxusní jídelně a každý návštěvní den končil přátelským posezením do podvečerních hodin.

Celé akci přálo i teplé a slunečné počasí a návštěvníci odcházeli od nás velmi spokojeni.

Vedení společnosti touto cestou děkuje všem návštěvníkům za jejich zájem o dění v naší rodinné firmě.

Fotografie z obou dnů můžete nalézt v naší fotogalerii.