Souhrn ze dnů otevřených dveří ve společnosti VAPOS

V pátek a v sobotu 30. a 31. 10. 2015 uspořádala společnost VAPOS spol. s r.o. dny otevřených dveří, a to k příležitosti 25. výročí svého založení.

Společnost VAPOS registrovala svůj status dne 1. 11. 1990 a byla tak mezi prvními v regionu. Firma se zabývá vývojem a výrobou CNC obráběcích strojů pro obrábění automobilových dílů. Do dnešní doby jich bylo na těchto strojích vyrobeno více než 20 milionů.

Novým produktem vyvinutým v naší společnosti jsou výklopná tažná zařízení pro osobní automobily Škoda Octavia a Škoda Rapid. Společnost VAPOS přichází s touto novinkou jako první výrobce v České republice.

V průběhu obou dnů prošlo naší firmou téměř 500 návštěvníků. Protože prohlídka firmy proběhla za nepřetržitého provozu na všech pracovištích sériové výroby, bylo se na co dívat. Nejednalo se pouze o prohlídku společnosti s ukázkami sériové výroby. Pro návštěvníky bylo připraveno i chutné občerstvení, například gulášek, grilované prasátko, tataráček a další gastronomické speciality, k pití dobré točené pivo a další nápoje. Občerstvení bylo podáváno v naší luxusní jídelně a každý návštěvní den končil přátelským posezením do podvečerních hodin.

Celé akci přálo i teplé a slunečné počasí a návštěvníci odcházeli od nás velmi spokojeni.

Vedení společnosti touto cestou děkuje všem návštěvníkům za jejich zájem o dění v naší rodinné firmě.

Fotografie z obou dnů můžete nalézt v naší fotogalerii.

 
Parkovací systém pro jízdní kola

Parkovací systém pro jízdní kola

Vyvinuli jsme nový parkovací systém pro jízdní kola.

Více informací
Přátelská návštěva ministra financí Andreje Babiše

Přátelská návštěva ministra financí Andreje Babiše

Dne 23. září 2016 ve firmě proběhla přátelská návštěva.

Více informací